Informacja od Stowarzyszenia Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku

Szanowni Państwo, drogie koleżanki i koledzy,

Szanowna Pani Prezes, Członkowie Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW,

9 września 2018 r. Stowarzyszenie Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku w wyniku pożaru straciło swoją siedzibę. Wraz z siedzibą przepadło wyposażenie i dokumentacja. Jednak największą stratą dla nas jest utrata kronik dokumentujących dwunastoletnią działalność naszego Uniwersytetu.

Stowarzyszenie Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku korzystało z biura w  budynku Galerii „Pod Aniołem” od stycznia 2014 roku. To właśnie tam odbywały się spotkania m.in. z okazji Ogólnopolskiej Zimowej Senioriady, Dni Seniora, Dnia Kobiet, spotkania noworoczne oraz część zajęć dydaktycznych.

Obecnie dzięki uprzejmości Burmistrza Rabki-Zdroju Ewy Przybyło udało się zorganizować tymczasowy sekretariat. Będzie się on mieścił w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2 na parterze w pokoju 04, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 606 530 239.

Pomimo tej trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, rabczański Uniwersytet działa, a jego członkowie  są bardziej zintegrowani i wspólnie starają się podtrzymać dotychczasową działalność.

Dziękujemy wszystkim naszym sympatykom za liczne telefony i wyrazy sympatii.

Za Zarząd

Grażyna Lysy

Prezes Stowarzyszenia

Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku