Ciekawa propozycja dla UTW. Wystawy, kolekcje i lekcje dla uczniów oraz seniorów – to bezpłatna oferta Rezydencji Królewskich w ramach akcji Darmowy Listopad

 
Po raz siódmy Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest inicjatorem i sponsorem przedsięwzięcia. Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Rezydencje Królewskie przygotowały m.in. specjalne akcje weekendowe, poświęcone odzyskanym dziełom ze swoich kolekcji.
Darmowy Listopad to jedno z najważniejszych przedsięwzięć promujących dziedzictwo narodowe, muzea i ich działalność. Celem akcji jest zwiększenie dostępności do narodowych instytucji kultury, a szczególnie wzrost uczestnictwa w kulturze dzieci, młodzieży i seniorów.
W Zamku Królewskim w Warszawie, Zamku Królewskim na Wawelu oraz w Łazienkach Królewskich będzie można bezpłatnie zwiedzić wnętrza i wystawy czasowe. 
Wystawy, kolekcje i lekcje dla uczniów – to bezpłatna oferta Rezydencji Królewskich w ramach akcji Darmowy Listopad. Po raz siódmy Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest inicjatorem i sponsorem przedsięwzięcia. Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Rezydencje Królewskie przygotowały m.in. specjalne akcje weekendowe, poświęcone odzyskanym dziełom ze swoich kolekcji.
 
Szczegóły dostępne tutaj:
 
„Darmowy listopad” 2018 w Łazienkach Królewskich - www.lazienki-krolewskie.pl
„Darmowy listopad” 2018 w Zamku Królewskim w Warszawie - www.zamek-krolewski.pl
„Darmowy Listopad” 2018 w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie - www.wilanow-palac.pl
„Darmowy Listopad” 2018 w Zamku Królewskim na Wawelu - www.wawel.krakow.pl
 
Źródło: MiKiDN